Staňme se společně Udržitelnými

Ve společnosti McCain věříme, že musíme posílit ochranu našich pěstitelů a zajistit budoucnost zemědělství.

Musíme i nadále růst, naším úkolem je však také snížit dopad na životní prostředí a vyvíjet nové udržitelné modely zemědělství. Proto jsme si dali za úkol splnit ambiciózní cíl: do roku 2030 snížit emise CO2 o 50 %.

Malé kroky k velké změně s cílem recyklovat 100 % obalů.

Nejen, že pracujeme na dosažení tohoto globálního cíle, podnikli jsme také významný krok ke změně našich obalů. Chceme, aby naše obaly byly nejen 100% recyklovatelné, ale také aby byly vyrobeny ze 100% recyklovaných materiálů! Přechod z bílých kartonů na hnědé výrazně zlepší naši ekologickou stopu.

UPOZORNĚNÍ:

  • Díky této změně se sníží používání chemických přípravků, např. bělidel. Používání bělidel bylo pro výrobu bílých krabic nezbytné. U hnědých krabic nebudou žádné chemické přípravky potřeba.
  • Přechod na nový typ kartonů začne začátkem února 2021. Ke změně bude docházet postupně.
    Některé objednávky tak budou mít bílé i hnědé kartony. Konfigurace palet se nezmění.

 

  • Nové balení nebude mít žádný vliv na kódy výrobků, velikost ani konfiguraci kartonu, manipulaci, trvanlivost a proces objednávání. Těsnění kartonu, pevnost a výroba obalů zůstávají beze změny.
  • Změna balení neovlivní výrobu/dodání zboží.. Jedná se o průběžnou změnu – jakmile budou vyčerpány bílé kartony, budou již dále vyráběny pouze hnědé kartony.

Věnujme se společně změnám s dlouhodobým dopadem na náš svět, komunity a životní prostředí.