Onion Ring Heroes

CIBULOVÉ KROUŽKY JSOU

Heroes

Rozšiřte svoji nabídku i zisky pomocí této jednoduché ingredience, která nabízí celou řadu použití. Nechte ji vstoupit do svého menu a uvidíte, jak budou vaši zákazníci nadšeni. Uvolněte jejich obrovskou sílu a uvidíte, jaké to přinese výsledky.

  • Každé setkání lidí je ta nejlepší příležitost k tomu, abyste jim nabídli něco nového, neformálního.
  • Touto americkou klasikou uděláte svým hostům nepochybně radost.
  • Z mrazáku přímo do fritézy - není nutná žádná příprava
  • Rychlé vaření - za 2:30 min
  • Jednoduché porcování
  • Zde můžete uplatnit svou hravost a kreativitu a podávat je celý den - jako občerstvení, přílohy, součást menu, hamburgerů i jako chuťovku na závěr.
  • Špičková kvalita bez kompromisů a výkyvů - tak to mají zákazníci rádi
  • Vysoká odolnost - nemusíte se bát žádných výpadků
  • Malé talířky s předkrmy a chuťovky na baru patří mezi nejziskovější položky. Díky vysokým maržím zvýšíte zisk při nízkém nárůstu nákladů.

NETRADIČNÍ PŘÍLOHA

BUDETE JE ZBOŽŇOVAT

Jen tak na okraj. Zavádění velkých změn v nabídkách je vždy náročnější. Ale někdy je vše v maličkostech, které změnit můžete. Přidejte 3 nebo 4 zlatavé kroužky jako netradiční přílohu a dejte zákazníkovi možnost, aby si svou objednávku jen malinko poupravil.

PŘÍLOHA DO BURGERŮ

BUDETE JE ZBOŽŇOVAT

Burgery jsou základní klasikou jídelních lístků. Můžete je učinit přitažlivějšími přidáním pouze 2 cibulových kroužků jako přílohu do burgeru. Tato křupavá příloha zvětší objem a obohatí chuť.

NĚCO MALÉHO NA ZUB K PITÍ

BUDETE JE ZBOŽŇOVAT

Chuťovky nabízené během Happy hour. Chcete-li přimět hosty, aby více pili a zůstali déle v baru, nabídněte jim na baru v rámci Happy hour zajímavější chuťovky, než jsou obvyklé křupky a oříšky. Cibulové kroužky jsou dokonalou přílohou k nápojům: jsou teplé, křupavé, každý je má rád. Vyšší prodej nápojů i vyšší zisk jsou prakticky jisté!

SDÍLENÍ

BUDETE JE ZBOŽŇOVAT

Naše potravinářská kultura se v posledních letech výrazně posunula, zvětšil se důraz na neformální alternativy stravování. Rozšíření nabídky o další možnosti sdílení pomůže vašemu podniku držet krok s trendy a zachovat si přitažlivost. Spojte to s nejoblíbenější chuťovkou, která pochází z USA, a získáte úžasnou nabídku s úžasnými zisky.